Kup apartament

Zainwestuj w apartament

Zapraszamy do odwiedzenia inwestycji i obejrzenia  wykończonych apartamentów.  Enklawa Białowieska to kameralna inwestycja oferująca mieszkania i apartamenty wakacyjne od 28-78 m2, znajdująca się w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Puszczy Białowieskiej, zaledwie 3 km od Hajnówki w kierunku Białowieży.  Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny +48 602 210 746, +48 512 892 494 lub wysłanie formularza.

Zobacz folder Apartament Etno Apartament Romantic Apartament Glamour Smart Dom

Standard

Apartamenty oddajemy w standardzie deweloperskim. Za dodatkową opłatą można otrzymać apartament wykończony „pod klucz” w jednym z dwóch proponowanych przez nas stylów: ETNO i GLAMOUR.

Zainteresowała Cię inwestycja
w Enklawie Białowieskiej?
Napisz do nas!

Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania oferty Enklawa Białowieska. Administratorem danych osobowych jest Sova Invest Sp. z o.o. w Nieznanym Borze. Dane są przetwarzane w oparciu o art. 23 ust. 1 pkt 1) i 5) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie lub zgłoszenia żądania ich usunięcia. Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, które można zgłosić na podany wyżej adres Administratora lub poprzez e-mail na adres: [daneosobowe@sovainvest.pl]. Zgodę można cofnąć w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.