NATURASPORTTRADYCJA

Enklawa Białowieska jest jedynym takim Parkiem Wakacyjnym w Polsce otoczonym puszczą. Zamknięta przez naturalne otoczenie pozostaje otwarta dla wszystkich. Dzika, a jednocześnie przyjazna, rodzinna i wakacyjna przyroda. Tutaj spełniają się marzenia. Enklawa zapewni relaks, odpoczynek, ciszę, kontakt z przyrodą, aktywność sportową i rozrywkę na najwyższym poziomie. Z infrastruktury korzystać będzie także lokalna społeczność prezentując swoje pasje – od kulinarnych, rękodzielniczych, aż po artystyczne. Inwestorom Enklawa przyniesie zysk.

Wizja

Enklawa Białowieska nawiązuje do czasów, w których powstało osiedle – XX-lecia międzywojennego okresu największego rozkwitu Hajnówki. Architektura budynków oraz ich wykończenie odwołuje się do prostoty, minimalizmu i nostalgii modernizmu, doskonale komponując się z okazałymi, wiekowymi dębami. Elementy dekoracyjne wykorzystują detale z architektury podlaskiej.

Plan Enklawy

Trzy z istniejących budynków osiedla oficerskiego zostały zmodernizowane i rozbudowane. Dzięki dużym oknom, tarasom, balkonom otaczająca budynki puszcza będzie dostępna na wyciągnięcie ręki. Park sensoryczny zapewni relaks i wypoczynek. Kolejny etap budowy to czwarty budynek apart hotelowy nr 46 – w sprzedaży oraz budynek strego kasyna nr 51 w centrum Enklawy z restauracją salami konferencyjnymi, SkyBarem i nowoczesną recepcją całego obiektu.

KUP APARTAMENT

Apartamenty na wynajem

Trzy z istniejących budynków osiedla oficerskiego zostały zmodernizowane i rozbudowane. Dzięki dużym oknom, tarasom, balkonom otaczająca budynki puszcza będzie dostępna na wyciągnięcie ręki. Park sensoryczny zapewni relaks i wypoczynek. Kolejny etap budowy to czwarty budynek apart hotelowy nr 46 - w sprzedaży oraz budynek strego kasyna nr 51 w centrum Enklawy z restauracją salami konferencyjnymi, SkyBarem i nowoczesną recepcją całego obiektu.

KUP APARTAMENT

Rodzinny Park Rekreacyjny

W południowej części Enklawy Białowieskiej znajduje nowo wybudowany staw widokowo-rekreacyjny – biobasen, złożony z kilku stref: płytkiej dla dzieci, dla umiejących pływać, regeneracyjnej i ozdobnej – porośniętej roślinnością. Ze stawu można korzystać przez cały rok – latem pływać, a zimą „morsować”.

KUP APARTAMENT

Przy stawie jest trawiasta plaża oraz pomosty-tarasy, z leżakami, parasolami, pergolami, pozwalającymi na relaks w pięknym otoczeniu puszczy.

Od listopada 2020 będzie można skorzystać z Lesnego Spa z sauną suchą i mokrą a także relaksować się w strefie wypoczynkowej z widokiem na biobasen i las.

Na trawniku znajdują się wolnostojące pergole zacienione roletami rzymskimi, wygodne ogrodowe łóżka oraz kanapy, dające możliwość wypoczynku na łonie natury, z pięknym widokiem na staw i otaczającą przyrodę.

Park sensoryczny

W centrum Enklawy znajduje się Park Sensoryczny. Głównym celem ogrodu zmysłów jest stworzenie miejsc do wypoczynku, edukacji i terapii, poprzez pobudzanie wszystkich zmysłów. Kompozycja parku opiera się na układzie alejek spacerowych wykonanych z nawierzchni mineralnych, które łączą poszczególne wejścia oraz elementy programowe. Na terenie parku wydzielono kilka obszarów, każdy z nich pobudzi inne zmysły. Nocą alejki parku i korony drzew są cudownie oświetlone. Całość w dzień i w nocy sprawia na spacerujących ogromne wrażenie.

Ogród wzroku

Ogród wzroku

to duże rabaty bylinowe w północnej części parku, wokół potężnego dębu. Każda z rabat obsadzona będzie roślinami mającymi kolorowe kwiaty. To miejsce, w którym króluje zmysł wzroku.

Ogród dotyku

Ogród dotyku

to ścieżka sensoryczna o zróżnicowanych fakturach nawierzchni, takich jak: żwir, kamień polny, bruk drewniany, piasek, kora, szyszki itp., które poruszają zmysł dotyku.

Ogród smaku

Ogród smaku

czyli podwyższone rabaty obsadzone ziołami oraz owocowymi krzakami. Rośliny będą łatwo dostępne, wszyscy mogą je zjeść lub dotknąć i powąchać. To tutaj pobudzimy zmysł smaku oraz węchu.

Ogród słuchu

Ogród słuchu

z centralnie położoną fontanną otoczoną niewielkim zbiornikiem, w którym będą rosnąć rośliny wodne o kolorowych kwiatach. Wokół całości postawione zostaną ławki oraz rabaty obsadzone barwnymi bylinami. Szum wody ukoi zmysł słuchu.

Ogród ciszy

Ogród ciszy

w miejscu dawnej fontanny będzie obrośnięty pierścieniem żywotników. Umieszczony na planie koła placyk, z centralnie zlokalizowaną rabatą obsadzoną cieniolubnymi bylinami, będzie otoczony kwiatami azalii i hortensji.

W zgodzie
z naturą

Enklawa Białowieska jest ekologiczną, bezemisyjną inwestycją. Projektując Enklawę Białowieską pamiętaliśmy, że musi być ona przyjazna dla gości,  ale również dla środowiska i krajobrazu.

KUP APARTAMENT

Apartamenty są ogrzewane za pomocą gruntowych pomp ciepła i ogrzewania podłogowego. Latem instalacja będzie służyć do chłodzenia mieszkań. Każdy apartament jest wyposażony w indywidualną wentylację mechaniczną z systemem odzysku ciepła - rekuperację. (rekuperację).

Do każdego z apartamentów jest doprowadzone łącze światłowodowe, zapewniające wyjątkowo szybki Internet, telewizję i stacjonarny telefon.

Zainteresowała Cię inwestycja
w Enklawie Białowieskiej?
Napisz do nas!

Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania oferty Enklawa Białowieska. Administratorem danych osobowych jest Sova Invest Sp. z o.o. w Nieznanym Borze. Dane są przetwarzane w oparciu o art. 23 ust. 1 pkt 1) i 5) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie lub zgłoszenia żądania ich usunięcia. Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, które można zgłosić na podany wyżej adres Administratora lub poprzez e-mail na adres: [daneosobowe@sovainvest.pl]. Zgodę można cofnąć w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zgadzam się na otrzymywanie od spółki Sova Invest z siedzibą w Nieznanym Borze informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). (wymagana)
Chcę otrzymać ofertę handlową spółki Sova Invest z siedzibą w Nieznanym Borze w tym celu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sova Invest. (wymagana)
Zgadzam się na używanie przez Sova Invest z siedzibą w Nieznanym Borze telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.). (wymagana)