Całoroczny
park wakacyjny
KUP APARTAMENT

Od początku 2020 roku kompleks Enklawa Białowieska Park Wakacyjny w Puszczy Białowieskiej przyjmuje Gości. Obok apartamentów w części rezydencyjnej powstał Rodzinny Park Rekreacyjny oferujący wszystko, co niezbędne do aktywnego wypoczynku: biobasen z trawiastą plażą, zespół saun leśnych, boiska sportowe, park linowy, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i Sport Bar. Osoby szukające spokoju odpoczną w Parku Sensorycznym, pod 200-letnimi dębami.

Enklawa Białowieska to idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu na łonie natury bez względu na porę roku. Na gości czeka kilkanaście zróżnicowanych tras zachęcających do uprawiania turystyki rowerowej, pieszej, joggingu czy nordic walking. Latem można korzystać z okolicznych akwenów wodnych, gdzie amatorzy surfingu, kajakarstwa czy wędkowania mogą oddać się swojej pasji. Projekt pozwala korzystać z uroków terenów Puszczy Białowieskiej przez cały rok.

W pierwszym etapie inwestycji powstały trzy budynki, w których znajduje się 61 apartamentów. „Kora Dębu“, „Liść Grabu“ i ” Igła Sosny” są zlokalizowane w cichej, rezydencyjnej części osiedla. Wszystkie apartamenty w Residence I mają już swoich Właścicieli. Obecnie na sprzedaż oferujemy kolejny budynek apart hotelowy nr 46, który został już wykończony i rozpoczyna przyjmowanie gości.

Od stycznia 2020 Sova Invest Sp. z o.o. zarządza wynajmem apartamentów wakacyjnych oraz wszystkimi aktywnościami sportowo-rekreacyjnymi odbywającymi się na terenie Rodzinnego Parku Rekreacyjnego i Parku Sensorycznego.

Zarabiaj na wynajmie
apartamentów

Model biznesowy oparty na wartości apartamentu, średniej cenie wynajmu oraz obłożeniu kompleksu.

  • Czynsze wypłacane kwartalnie.
  • Bezobsługowość – inwestor nie musi się w nic angażować
  • Prestiż – posiadanie własnego apartamentu w unikalnym kompleksie
  • Pobyt właścicielski – możliwość korzystania z lokalu
  • Pełna własność – wydzielona Księga Wieczysta
  • Własne, notarialnie potwierdzone miejsce parkingowe
  • Płynność – możliwość odsprzedania w każdym momencie
  • Podwójne korzystanie z zainwestowanego kapitału. Zwrot w postaci najmu oraz wzrost wartości nieruchomości po ukończeniu budowy kompleksu
  • Unikalna turystycznie i niepowtarzalna lokalizacja
  • Brak konkurencyjnych ośrodków w Puszczy Białowieskiej

KUP APARTAMENT

4 sezony

Wyjątkowe położenie Enklawy Białowieskiej – na leśnej polanie otoczonej starodrzewem Puszczy –oraz atrakcje, jakie zapewnia program Enklawy Białowieskiej, przyciągają mnóstwo turystów przez cały rok. Enklawa Białowieska zapewnia możliwość całorocznego korzystania z różnych atrakcji Enklawy i uroków okolicy.

Zainteresowała Cię inwestycja
w Enklawie Białowieskiej?
Napisz do nas!

Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania oferty Enklawa Białowieska. Administratorem danych osobowych jest Sova Invest Sp. z o.o. w Nieznanym Borze. Dane są przetwarzane w oparciu o art. 23 ust. 1 pkt 1) i 5) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie lub zgłoszenia żądania ich usunięcia. Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, które można zgłosić na podany wyżej adres Administratora lub poprzez e-mail na adres: [daneosobowe@sovainvest.pl]. Zgodę można cofnąć w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zgadzam się na otrzymywanie od spółki Sova Invest z siedzibą w Nieznanym Borze informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). (wymagana)
Chcę otrzymać ofertę handlową spółki Sova Invest z siedzibą w Nieznanym Borze w tym celu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sova Invest. (wymagana)
Zgadzam się na używanie przez Sova Invest z siedzibą w Nieznanym Borze telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.). (wymagana)