Całoroczny
park wakacyjny
KUP APARTAMENT

Kompleks Enklawa Białowieska Park Wakacyjny w Puszczy Białowieskiej to symbol nowoczesnej turystyki, który zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób. Obok apartamentów w części rezydencyjnej powstaje Rodzinny Park Rekreacyjny oferujący wszystko, co niezbędne do aktywnego wypoczynku: staw widokowo-rekreacyjny z plażą, zespół saun leśnych, boiska sportowe, park linowy, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów, nart biegowych oraz łyżew, Sport Bar i lodowisko. Osoby szukające spokoju odpoczną w Parku Sensorycznym, pod 200-letnimi dębami. 

Miłośnicy zdrowego stylu życia skorzystają z krytych basenów oraz spa w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym. Enklawa Białowieska to idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu na łonie natury bez względu na porę roku. Na gości czeka kilkanaście zróżnicowanych tras zachęcających do uprawiania turystyki rowerowej, pieszej, joggingu czy nordic walking. Latem można korzystać z okolicznych akwenów wodnych, gdzie amatorzy surfingu, kajakarstwa czy wędkowania mogą oddać się swojej pasji. Projekt pozwala korzystać z uroków terenów Puszczy Białowieskiej przez cały rok.

W pierwszej fazie powstaną trzy budynki, w których będzie 61 apartamentów. „Kora Dębu“, „Liść Grabu“ i ” Igła Sosny” będą zlokalizowane w cichej, rezydencyjnej części osiedla. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o apartamentach kliknij tutaj.

Właściciele mieszkań mogą zdecydować się na wynajem apartamentu i oddać go w zarządzanie firmie Enklawa Białowieska Turystyka sp.k. ( w org.) Firma będzie zarządzać wynajmem apartamentów wakacyjnych oraz wszystkimi aktywnościami sportowo-rekreacyjnymi odbywającymi się na terenie Rodzinnego Parku Rekreacyjnego i Parku Sensorycznego.

Zarabiaj na wynajmie
apartamentów

 • Możliwość uzyskania rentowności na poziomie 6,6% w pierwszym roku i 7,8% w piątym roku
 • Czynsze wypłacane miesięcznie
 • Bezobsługowość – inwestor nie musi się w nic angażować
 • Prestiż – posiadanie własnego apartamentu w unikalnym kompleksie
 • Pobyt właścicielski – możliwość korzystania z lokalu
 • Pełna własność – wydzielona Księga Wieczysta
 • Własne, notarialnie potwierdzone miejsce parkingowe
 • Płynność – możliwość odsprzedania w każdym momencie
 • Podwójne korzystanie z zainwestowanego kapitału. Zwrot w postaci najmu oraz wzrost wartości nieruchomości po ukończeniu budowy kompleksu
 • Unikalna turystycznie i niepowtarzalna lokalizacja gwarantująca wysokie zwroty z kapitału
 • Brak konkurencyjnych ośrodków w Puszczy Białowieskiej
 • Możliwe finansowanie za pomocą kredytu w ING Bank

KUP APARTAMENT

4 sezony

Wyjątkowe położenie Enklawy Białowieskiej – na leśnej polanie otoczonej starodrzewem Puszczy –oraz atrakcje, jakie zapewni program Enklawy Białowieskiej, przyciągną całe rzesze turystów przez cały rok. Inwestor budując ten kompleks zapewni możliwość całorocznego korzystania z różnych atrakcji Enklawy i uroków okolicy.

Zainteresowała Cię inwestycja
w Enklawie Białowieskiej?
Napisz do nas!

Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania oferty Enklawa Białowieska. Administratorem danych osobowych jest Sova Invest Sp. z o.o. w Nieznanym Borze. Dane są przetwarzane w oparciu o art. 23 ust. 1 pkt 1) i 5) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie lub zgłoszenia żądania ich usunięcia. Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, które można zgłosić na podany wyżej adres Administratora lub poprzez e-mail na adres: [daneosobowe@sovainvest.pl]. Zgodę można cofnąć w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.